KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15554054
nr 1555 4054
Blandteknik
Maria Holmer Dahlgren, "Bisous", ej signerad. Blandteknik, akryl på duk, 50x50 cm, yttermått inklusive ram: 53x53 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 14 augusti 2023
kl 20:22:52
100 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr